Ana Sayfa Ziyaretçi Defteri

ZİYARETÇİ DEFTERİ

“Gezini sağ sağlim tamamlamış olduğun için sevindim ve sitenin de hayırlı olmasını diliyorum. Verdiğin bilgiler için çok ama çok teşekkürler Katmandu’dan selamlar. Hoşçakal.”

—Mithat Yılmaz

“Nazan ablanın tavsiyesiyle okudum (işin doğrusu daha da okuyorum bitiremedim çünkü) Bence harika bilgi içerikli gezi sitesi olmuş. Çok beğendim. En güzel taraflarından biride hiç görmediğimiz gezmediğimiz ve de bilmediğimiz bir ülke, şehir hakkında sanki gezmişiz, görmüşüz gibi bir his uyandırması biz okuyucularda.
Tek kelimeyle muhteşem diyebilirim...”

—burçin

“Serkan,
bu geziye çıktığını duyduğumda ve arada gezi yazılarını okuduğumda da sana gıpta etmiştim. Muhteşem bir şey yaptın bu maceraya atılmakla. Bu site de çok güzel olmuş. Tekrar tekrar uğrayıp dikkatle ve keyifle okuyacağıma eminim.
Eline ayağına sağlık :-)”

—Emine Çelik

“Siten harika.. yeni gezgin arkadaşlara çok yardımcı olabilecek düzeyde.. Yazıları okudukça kendi gezilerim aklıma geldi.. Gerçekten hayata dokunuyorsunuz.. Asya’dan öncesi ve sonrası oluyor yaşamınızda.. gerçek huzuru ve dengeyi öğrenip kendinizle tekrar buluşuyorsunuz maddi kaygılar ve koşuşturmaca olmadan...
Herkes ölmeden önce bir kez görmeli Asya'yı. .tabi ki tek başına ya da çok sevdiği bir dostuyla...
dünyada herkes gezginlik yapıyor ve sadece biz Türkler görünmüyoruz ortalıkta.. nedenini bilemiyorum.. ama bunu bizler yaptıysak herkes yapabilir.. biraz cesaret..
Sevgiler”

—ebru

“Süper bir site olmuş.
Ayrıca milyonlarca insanın yapmak isteyip de yapamadığı bir şeyi başardığın için, en önemlisi cesaretin için seni kutlarım.
Gurur duyduk
sevgiler”

—Burcu Dal

“Ya kardeşim giden var gidemeyen var..
Allah aşkına yapmayın böyle yaaa..
Ne gösterip duruyorsunuz bu resimleri bize günde 10 sefer Nazan gösteriyor siteni.
Ben Nazan’ın mesai arkadaşıyım…
Parantez içinde seni kıskanıyorum, yine parantez içinde helal olsun …”

—yasin berk

“Bir çok insanın yaşamak istediği ve bence yaşaması da gereken bir tecrübe olmuş. Sadece görmekle yetinmeyip bizimle paylaştığın için de çok teşekkürler”

—Bahattin SAYI

“Serkancım seninle bir kez daha gurur duydum sen bizim sıradan hayatımıza bir şekilde yakınsamış gıptayla baktığımız bir kardeşimizsin. Becerip de bir Türkiye’yi gezememiş, her tatilde aynı yerlere giden sıkıcı insanlarız. Seni kutluyorum.”

—Nalan

“Süper bir çalışma olmuş. Maillerini de zevkle takip ediyordum. Şimdi sayende keyifle gezecek bir yer daha bulmuş oldum :)”

—Mahir Nazlı

“Hoşgeldin öncelikle. Herkesin hayali olan bir şeyi yaptın. En güzeli de bunları paylaşman.”

—Gökçen

“Serkan'cım,
Gezdiğin, gördüğün, yaşadığın, hissettiğin şeyleri bizlerle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. Çok güzel bir site olmuş. Ellerine sağlık.
Daha nice seyahatlere diyorum.
Sevgiler”

—Zeynep Kurt Vidinli

“Serkan kardeş canavar gibisin sen, sitede iyi olmuş eline sağlık. Çok güzel çok beğendim.”

—Yusuf Kılınç

“Serkancığım, siten harika olmuş. Geçekleşmesini istediğin nice gezilerin anılarıyla daha da zenginleşir umarım. Ne de iyi yaptın bu geziyi geçekleştirmekle. Hem sen güzel şeyler yaşadın, hissettin, hem de başkalarıyla bu deneyimlerini paylaştın. Sevgiler.”

—Nevin Özmen

“Dostum,
Sitende yolculuğun tadında olmuş. Yolculuğu neredeyse gün be gün yaşatmıştın bize sitede aynı tadı bulmak çok güzel. Ayrıca bir rehber niteliği taşıması da bence takdire değer. Teşekkürler”

—Lütfi Yelkenci

“Serkan'cım,
Siten hayırlı olsun, çok beğendim. Daha nice geziler dilerim. :))”

—Fatma Işık Ersöz

“Canım kardeşim çok güzel olmuş. Ellerine sağlık buradakilere reklamını yapıyorum. Çok kıskanıyorlar. seni çokkkkkkk öptüm.”

—Nazan Sezer

“Sevgili Serkan, Bu seyahati yaparak bir rüyanı gerçekleştirmişsin besbelli ama sonrasına ve gezip göremeyenlere bıraktığın bu kültür mirası inanılmaz keyifli ve lezzetli... Düzenlemen, çaban ve emeğin inanılır gibi değil... Teşekkürler tüm uğraşıların için... aklına ve yüreğine sağlık....”

—Hülya Yetkin

“Serkancım, Ha gittin ha gidiyorsun derken, yüreklerimizi hop hop ettirirken, gittin ve inanılmaz hatıralarla geri döndün. Hepimizi imrendiren cesaretini kutluyor ve serüvenini bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum. Bu arada şu slayt gösterisini tamamlayalım artık :-)”

—Pelin Örmeci Pehlivan

“Serkancım, site harika olmuş. Tebrik ediyorum. Daha nice seyahatlere”

—nurdilek arslan

“Merhaba, Böylesine cesaret edilesi bir serüveni gerçekleştirmeniz ve en güzeli de, bizleri, sitenizi ziyaret ederek de olsa, bu serüvenin birer parçası yapmanız gerçekten takdire şayan bir düşünce...
Pek çok insanın hayalini gerçekleştirmeniz de, ne kadar şanslı olduğunuzu gösteriyor bir bakıma... Kısacası, harika bir site olmuş, web sitesinin design'ı da mükemmel...
Yeni serüvenlerinizin devamı dileğiyle...”

—Yeşim Parlakyıldız

“Sevgili Serkan sağ sağlim döndük sonunda ama iki Japon kızın arasında İngilizce konuşurken La Paz' da nasıl oldu da anladın ve sordun bana ‘sen Türk müsün’ diye hala anlamıyorum:):):)”

—Onur Erozan

“Serkan'cım; öncelikle Nazan kim ? :):) Fotoğrafları ve anılarını bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederiz. Devamını bekliyoruz. Sevgiler..”

—Belgin&Özlem

“İnsanın içindeki keşfetme isteği virüs gibi sanırım, zamanla büyüyor ve büyüyor bir an geliyor ki tüm vücudunu kaplamış ve artık keşfetmediğin de yerinde duramıyorsun. Küçük küçük geziler yapıyorum arada ama henüz içimdeki virüsü sakinleştiremedim. Burası virüs için hiç iyi bir yer değil! Eğer yarın bir gün elime çantamı alıp yollara düşersem sorumlusu bu sitedir : ), içerik ve fotoğraflar çok güzeller. Klasik yurt dışı gezilerini sevmeyenler için altın madeni gibi bir yer burası. Ellerinize sağlık.”

—Sinan TECER

“Hayırlı olsun, çok güzel bir site olmuş abi. Maceralarını okudukça çantasını alıp gidesi geliyor insanın. Anlatımın oradaki atmosferi çok iyi veriyor. Yeni maceralar yaşaman ve paylaşman dileğiyle.”

—Sefa Yılmaz

“Emeğine sağlık, çok etkileyici.. Özellikle Japonya görüp keşfetmek istediğim yerlerin başında geliyor. Paylaşım ve verdiğin bilgiler benim için iyi bir kılavuz olacak. Teşekkürler”

—Doğan Eraytaç

“Serkan harika yerler gezmişsin. Milyoner olsam bu kadar başarılı bir gezi planı yapıp gezemem heralde. Fotoğraflar da harikulade.”

—Uğur Ekinci